Út | 3 | 09:00 | M1 | TIN014p1a | Vyčíslitelnost | I/3 | Antonín Kučera - KTIML | ||
Čt | 7 | 12:20 | T4 | TIN014x1a | Vyčíslitelnost | I/3 | Roman Barták - KTIML | ||
Po | 3 | 09:00 | E3 | TIN014x1b | Vyčíslitelnost | I/3 | Petr Gregor - KTIML | ||
Čt | 8 | 13:10 | T4 | TIN014x1c | Vyčíslitelnost | I/3 | Roman Barták - KTIML | ||
Po | 4 | 09:50 | E3 | TIN014x1d | Vyčíslitelnost | I/3 | Petr Gregor - KTIML | ||
St | 3 | 09:00 | DBI007p1a | Organizace a zpracování dat | Jaroslav Pokorný - KSI | ||||
Po | 3 | 09:00 | DBI007x1a | Organizace a zpracování dat | Michal Žemlička - KSI | ||||
PFL005p1a | Úvod do obecné lingvistiky | I/3/IPL I/4/IPL | Jarmila Panevová - UFAL | ||||||
PFL006p1a | Nové směry v lingvistice | I/3/IPL I/4/IPL | Eva Hajičová - UFAL | ||||||
Po | 3 | 09:00 | E2 | INF005p1a | Matematické modely imunitního procesu | I/4/IUI | Zdeněk Hedrlín - KAM | ||
Po | 5 | 10:40 | E2 | AIL019x1a | Základní seminář z neuronových sítí | I/4/IUI | Zdeněk Hedrlín - KAM | ||
Pá | 5 | 10:40 | E5 | AIL011p1a | Matematické modely činnosti neuronových sítí | I/4/IUI | Zdeněk Hedrlín - KAM | ||
Po | 14 | 18:10 | T11 | SWI032p1a | Byznys 1 | I/3/ISI I/4/ISI | Jaroslav Zamastil - KSI | ||
Čt | 13 | 17:20 | E1 | SWI055x1a | Řízení projektů | I/3/ISI I/4/ISI | Mirko Křivánek - KTIML | ||
TIN030p1a | Formální závislostní syntax | I/3/IPL I/4/IPL | Martin Plátek - KTIML | ||||||
Út | 3 | 09:00 | E5 | AIL033p1a | Umělá inteligence | I/4/IUI | Zdeněk Renc - KTIML | ||
Út | 5 | 10:40 | E5 | AIL004x1a | Seminář z umělé inteligence I | I/4/IUI | Zdeněk Renc - KTIML | ||
PFL007p1a | Počítačové zpracování češtiny | I/3/IPL | Jan Hajič - UFAL Daniel Zeman - UFAL | ||||||
PFL013x1a | Syntaktická a morfologická analýza z hlediska různých přístupů | I/3/IPL I/4/IPL | Jarmila Panevová - UFAL | ||||||
PFL016p1a | Využití pravděpodobnostních metod v počítačové lingvistice I | I/3/IPL I/4/IPL M/3/MS M/4/MS | Barbora Vidová-Hladká - UFAL | ||||||
AIL005p1a | Logické programování | I/3/IUI I/4/IUI | Petr Štěpánek - KTIML | ||||||
AIL006x1a | Seminář z logického programování | I/3/IUI I/4/IUI | Ján Hric - KTIML | ||||||
AIL022p1a | Metody logického programování | I/3/IUI I/4/IUI | Ján Hric - KTIML | ||||||
Čt | 5 | 10:40 | K1 | AIL002p1a | Neuronové sítě | I/3/IUI | Iveta Mrázová - KSI František Mráz - KSVI | ||
Čt | 9 | 14:00 | T4 | AIL026p1a | Teoretické otázky neuronových sítí - aproximace | I/4/IUI | Roman Neruda - KSI | ||
Po | 11 | 15:40 | E2 | AIL015p1a | Implementace neuronových sítí | I/3/IUI I/4/IUI | Petr Božovský - KSI | ||
Po | 13 | 17:20 | E2 | AIL015x1a | Implementace neuronových sítí | I/3/IUI I/4/IUI | Petr Božovský - KSI | ||
Čt | 5 | 10:40 | K11 | PED009p1a | Psychologie II | UMD/4 UMF/4 UMI/4 | Isabela Pavelková - EXT | ||
Út | 11 | 15:40 | M3 | PED012p1a | Pedagogika | UMD/4 UMF/4 UMI/4 | Martin Chvál - KDF Pavla Zieleniecová - KDF | ||
DBI014p1a | Datalog - logické programování a databáze | I/4/IDI | Antonín Kosík - KSI | ||||||
DBI014x1a | Datalog - logické programování a databáze | I/4/IDI | Antonín Kosík - KSI | ||||||
St | 3 | 09:00 | T1 | DBI003p1a | Organizace a zpracování dat | I/3 I/4 | Jaroslav Pokorný - KSI Michal Žemlička - KSI | ||
Po | 3 | 09:00 | E4 | DBI003x1a | Organizace a zpracování dat | I/3 | Michal Žemlička - KSI | ||
Po | 5 | 10:40 | E1 | DBI003x1b | Organizace a zpracování dat | I/4 | Michal Žemlička - KSI | ||
Po | 6 | 11:30 | E1 | DBI003x1c | Organizace a zpracování dat | I/4 | Michal Žemlička - KSI | ||
Po | 4 | 09:50 | E4 | DBI003x1d | Organizace a zpracování dat | I/3 | Michal Žemlička - KSI | ||
St | 5 | 10:40 | E5 | DBI006p1a | Dotazovací jazyky | I/4/IDI I/4/IPS | Jaroslav Pokorný - KSI | ||
St | 7 | 12:20 | E5 | DBI006x1a | Dotazovací jazyky | I/4/IDI I/4/IPS | Jaroslav Pokorný - KSI |