Pavla a Ondra
Vrtbovská zahrada, 10. června 2006
Pavla a Ondra
Vrtbovská zahrada, 10. června 2006

Slavnostní oběd

Slavnostní rodinný oběd se uskuteční v restauraci Zelený dvůr penzionu Frýdl, Na Hlavní 23, Praha 8-Březiněves, kam se přesuneme auty hned po obřadu a focení. Mapka cesty končí bohužel oprostřed dálnice, opravu posledního kousku naleznete na dodatečném obrázku.

Předběžný časový plán oběda je cca 13:15-15:30.

Co se týče menu, nechte se překvapit :-), zvláštní dietní požadavky, o kterých myslíte, že nevíme, nám samozřejmě připomeňte. Po obědě bude následovat krájení dortu, posezení na zahrádce, případně procházka. Večerní párty, na které přibudou naši přátelé a známí, začne na stejném místě cca v 16:30.

Pokud jste dostali pozvánku na rodinný oběd a rozhodnete se pozvání přijmout, potvrďte nám prosím co nejdříve svou účast. Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, chtěli se na něčem domluvit nebo třeba nabídnout pomoc s organizací, určitě se nám ozvěte!

Auta všech, kteří pojedou v koloně na slavnostní oběd, by měla být nazdobená, a účastníci oběda dostanou myrty. Myrty i stuhy samozřejmě dodáme. Zdobení své klopy a auta můžete provést buď ve vlastní režii a přijet přímo na obřad, nebo před odjezdem na obřad u nevěsty (Jagellonská 15, Praha 3). Dejte nám prosím vědět, pro jakou variantu jste se rozhodli. Rozmístění účastníků hostiny v autech a pořadí v koloně uvedeme na těchto stránkách, až bude definitivně známo, kdo naše pozvání na oběd přijme.

Explorer is a crap Explorer vykresluje stránky špatně. Podstatně méně chyb má například Firefox. Firefox - The browser you can trust