Pavla a Ondra
Vrtbovská zahrada, 10. června 2006
Pavla a Ondra
Vrtbovská zahrada, 10. června 2006

Večerní grilování

Pokud jste nalezli přiloženou pozvánku na večerní párty, s radostí vás očekáváme v 16:30 v restauraci Zelený dvůr penzionu Frýdl, Na Hlavní 23, Praha 8-Březiněves (mapka). Pohoštění bude ve formě rautu, na zahrádce se bude grilovat krůta. K tanci a poslechu nám bude hrát duo Funny Dance Band (Pavla Procházková a Aleš Háva).

Jak se dostanete na párty a zpátky

Autem
Pokud pojedete autem, parkování je zajištěno přímo v místě. Cesta např. z místa obřadu je dlouhá cca 13 km (mapka cesty). Kdybyste byli při cestě zpět domů poněkud indisponováni a nemohli či nechtěli řídit, můžete si zařídit odvoz vašeho auta i s vaší osobou přivolaným řidičem - namátkou www.rychlazelva.cz, www.bezstarostnajizda.cz, www.taxi-levne.wz.cz a další. Osobně jsme to nikdy nezkoušeli, ale prý to funguje spolehlivě :-).
MHD
Spojení MHD je ze stanice Ládví (metro C) autobusem 103 (13 minut) na zastávku Březiněves, která je cca 50 metrů od restaurace. Poslední spoj jede v 0:12. Spojení na řadu nočních autobusů a tramvají je ze zastávek "Obchodní centrum Čakovice" (509) nebo "Sídliště Ďáblice" (X53 a návazné spoje) - do všech klíčových uzlů nočních spojů (I. P. Pavlova, Lazarská, Strossmayerovo náměstí ad.) se lze dostat za cca 30 minut řádově každou půlhodinu. Spolehlivý transfer na tyto zastávky bude zajištěn, ale můžete si samozrejmě udělat i noční procházku (cca 3 km ;-)).

Pokud se vám nebude chtít v noci trmácet domů a měli byste zájem o ubytování, lze jej zajistit přímo v penzionu (www.frydl.cz). Finančně výhodnější možností jsou apartmány a bungalovy v kempu Bušek (U parku 6, P-8; www.campbusek.cz), který je vzdálen jen pár metrů.

Těšíme se na vás!

Pokud se rozhodnete přijmout pozvání na večerní párty, potvrďte nám prosím co nejdříve svou účast. Kdybyste měli jakýkoliv dotaz, chtěli se na něčem domluvit nebo třeba nabídnout pomoc s organizací, určitě se nám ozvěte!

Explorer is a crap Explorer vykresluje stránky špatně. Podstatně méně chyb má například Firefox. Firefox - The browser you can trust