Pavla a Ondra
Vrtbovská zahrada, 10. června 2006
Pavla a Ondra
Vrtbovská zahrada, 10. června 2006

Obřad

Po 11 letech a 10 dnech od první pusy,

10. června 2006 v 11 hodin,

si řekneme to zásadní ANO.

Pokud budete chtít tuhle významnou chvíli prožít s námi, velmi rádi vás uvidíme!

Pro hladký průběh celé akce je zde několik organizačních informací.

Kudy a kdy přijít

Obřad se bude konat v sala terreně Vrtbovské zahrady na Praze 1, poblíž Malostranského náměstí.

Svatebčané mají do zahrady vstup zdarma, takže až dorazíte, běžte přímo přes nádvoří dovnitř a čekejte na věci příští ve spodní části zahrady. Zahrada je oficiálně rezervována pro náš obřad od 10:45 do 12:15. Po svatební ceremonii v 11:00 bude následovat focení, během nějž si můžete zahradu prohlédnout.

Kde parkovat

Pokud pojedete autem, je třeba parkovat na placeném parkovišti na Malostranském náměstí. My budeme zajišťovat parkování pro účastníky rodinného slavnostního oběda. Pokud chce i někdo další parkování zajistit, můžete nás kontaktovat.

Kam se postavit

Na následujícím plánku se můžete podívat, kudy půjde svatební průvod (ženich s maminkou, svědci, zbylí rodiče a nevěsta s tatínkem), kde by měl vzniknout špalír a kde bude probíhat samotná ceremonie.

Jak zůstat v suchu

Pevně věříme v přijatelné, tj. nedeštivé počasí, zákon schválnosti je však tím nejspolehlivějším. Prosíme vás tedy, abyste si všichni, čistě pro jistotu, vzali pokud možno tmavý deštník, protože až nastane průtrž mračen, bude špalír vypadat krásně uceleně :-). Čím více budeme mít deštníků, tím pravděpodobněji k dešti vůbec nedojde!

Co házet

Ve Vrtbovské zahradě se nesmí házet rýže (kvůli holubům :-)), pouze okvětní lístky, např. růží, a to nejlépe až na nádvoří. Trochu plevele vám zajistíme :-).

Explorer is a crap Explorer vykresluje stránky špatně. Podstatně méně chyb má například Firefox. Firefox - The browser you can trust